10.9.2017. Datum, kdy jsme jako 2 kamarádi založili náš první CS:GO server, vůbec nic jsme o nastavování serveru a vytváření pluginů nevěděli. Byl to Jailbreak. Po x týdnech jsme se konečně dopracovali k nějakému výslednému Jailbreak módu, který fungoval. Tím se odstartoval portál Hexmania.eu.

Každým dnem se počet hráčů na našich serverech zvyšoval víc a víc. Proto jsme zakládali spoustu dalších nových serverů jako třeba 1v1 Arény, Sniper War, Combat Surf a další. Ty se také úspěšně naplňovaly.

Díky tomu, že jste hráli na našich serverech jsme měli víc chuť na nich pracovat a zlepšovat je. Za celou tu dobu jsme se naučili spoustu nových věcí a proto jsme vám mohli poskytnout ty nejlepší zážitky na našich serverech.

Za celou tu dobu poskytování herních serverů jsme překonali spoustu rekordů. Největším, pro nás, rekordem je překročení limit hráčů na 251 (v březnu roku 2020).

Samozřejmě jsme zažili spoustu dobrých i špatných situací, ale vždy jsme se s nimi nějak vypořádaly a dopadly tak, jak dopadly.

Dále bychom chtěli také poděkovat všem hráčům a hlavně adminům, kteří to s námi od samotného začátku až do samotného konce táhnuli. Podrobnější výpis a historii portálu uvedeme později.
Speciální poděkování patří hlavně těmto lidem: DarrGun, Akari, Dexko, Berry, Lucifer, TomsnTV, Ceylon, Dr. Pan. P, ChippeN

Pokud jste článek dočetli až sem, tak bychom vám chtěli oznámit, že portál Hexmania.eu oficiálně ukončuje svoji činnost mimo HvH komunity a našeho TeamSpeak 3 serveru, který bude nadále fungovat. Veškeré servery, kromě zmíněných budou k dnešní (14.10.2020) půlnoci vypnuty.

S pozdravem a přáním všeho nejlepší do budoucna
Javierko & Fresho